Komponentu grupas:

- Meklēt visus galvenos un apakšgrupas

1: dzinējs

2: benzīns, izplūdes, sildītājs

3: transmisija

4: priekšējā ass, stūres

5: aizmugurējā ass, diferenciālis

6: bremzes, rims

7: šasija, bamperi, Roku un kāju kontrole

8: Carros sērija, Interjers, Bamperis

9: elektrība

0: Dažādi


Pasūtīti līdz 15:00 būs šodien nosūtīti (Tikai Nīderlandē)

More then 50.000 products, direct from the warehouses of Volkswagen Classic Parts in Germany! (also for watercooled VWs)

/veikals/login.php

Paruzzi Bezmaksas app tagad ir pieejama
Paruzzi Bezmaksas app tagad ir pieejama : Download on the App Store Paruzzi Bezmaksas app tagad ir pieejama : Get it on Google play

Nederlandstalige versieEnglish versionVersion franaiseSvensk versionEngelsk versjonEnglanninkielinen versioVerso em Inglslatviešu versija

Atgriešanās un garantija


Retour: Ja pirkumu neatbilst jūsu vēlmēm vai ja esat izveidojis nepareizu izvēli, jūs jebkurā laikā varat nosūtīt to atpakaļ. Pēc iegādes ir skata periodā (jums ir 14 dienas pēc iegādes Novērtējamais produkts), var atgriezt produktu bez īpaša iemesla. Protams produkta nebūt uzstādītas un/vai izmantot. Ja preces ir iesaiņotas kastē, varat izkravāt un paskatīties uz to, kā jūs veikalā. Ja preces ir iesaiņotas pārredzamiem iepakojuma, acīmredzot jums var nelaist iepakojuma, kā jūs varat skatīties caur iepakojumu.

Garantēta: Protams, jums ir oficiālā ražotāja garantija. Ja pēc mūsu domām, šis periods ir pārāk īss, mēs paplašināt garantijas perioda pieņemamas garantijas par šo produktu. Ja daļa attiecas garantija, tas tiks salabots bez maksas, vai, ja tas nav iespējams, tā tiks aizstāta. Ja produkts vairs nav pieejama, jums tiks piedāvāta alternatīva. Nerada papildu izmaksas, pat produkta garantijas kuģniecības izmaksas tiks atlīdzinātas.


Uzmanību:
Atgriešanās - vai garantijas prasījumu jābūt reģistrētam iepriekš. Ja jūs atpakaļ - vai garantijas prasību bez paziņojuma un/vai pareiza dokumentu, tas var radīt aizkavēšanos vai sliktākajā gadījumā tas nav nevar trasēt. Atdeve ir viegli, jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli, sadaļā Mans konts no cilnes atgriezties un garantijas var izveidot atgriešanos vai garantijas prasība pēc pāris klikšķus.

Pieteikšanās radīt peļņu vai garantijas prasības. (Ja ievietota jūsu pasūtījumu ar viesa kontu, aktivizējiet "Mans konts" ar to pašu e-pasta adresi, kuru izmantojāt, kad esat ievietojis šo rīkojumu).

Jums ir jābūt pieteicies Lai izmantotu šo formu: logins


 
 Paruzzi.com rezultāts 4.94 un 5 zvaigzne (pamatojoties uz 63 klientu atsauksmes)

veikals disclaimer

Find us on Facebook
Home