Atgriešanās un garantija


Retour: Jūs varat atgriezties produkciju 14 dienu laikā no pirkuma. Lai varētu pretendēt uz atpakaļ, atgriešanās produkts ir jāreģistrē tiešsaistē šajā laikā.Produkts ir jābūt unused un oriģinālā iepakojuma, kas nav uzrakstu vai stickered up. Ja tas tā nav, tad mēs atskaitīt 25% no sākotnējās pārdošanas cenas no restitūcijas summas.
Pēc pārbaudes 14 dienu laikā, jums ir vēl atgriezties iespēju, ar nosacījumu, ka pirkums dienās 60 ir notikusi, un daļa joprojām atrodas mūsu klāstu, šajā gadījumā, kompensācijas summu samazina par 25% no sākotnējās iegādes cenas.

Garantēta: Garantija ir daļa un ražotājs atkarīgi. Tur balsti nav garantijas, ka augstāka kvalitāte ir pieejama, daļas elektriskās daļas un / vai sastāvdaļas, tuning, sacīkšu un bezceļa lietošanai. Excess produkts garantija tiek nodrošināta, ja iespējams, salabo vai aizstāj.Nomaiņa, ja prece vairs nav pieejama par šo piedāvājumu. Mēs varam tikai turpināt, lai remonts vai nomaiņa, ja atļauja ražotājs ir piešķirts.No daļā un piegādes izmaksām, kas jums radušās vērtība, ja prece ir tiesības saņemt garantijas tiks atlīdzināti tikai (pēc kursa PostNL) Lūdzu, ņemiet vērā:. Norādiet iemeslu atgriezties detalizēta apraksta problēmas, ja ne, pieteikums netiks izskatīti.

Uzmanību: atgriešanās vai garantijas prasība ir jāpaziņo un apstiprināts iepriekš.Atgriešanās vai garantijas prasība nosūtīt bez reģistrācijas un / vai atbilstošu dokumentāciju netiks apstrādāti. Telefona izmeklēšanu nav iespējams, jūs varat sekot pieteikuma sadaļā "Mans konts". Jautājumi un komentāri var risināt tikai pa e-pastu (ar pareizo atgriešanās vai garantijas prasību skaitu, kas ir izveidota ar atdevi / garantijas procedūras laikā).

Saitā izveidot atgriešanās vai garantijas prasību. (Ja jūs ievieto savu pasūtījumu ar viesu kontā, aktivizēt "Mans konts" ar to pašu e-pasta adresi, kuru izmantojāt, kad jūs likts, ka rīkojums)

Jums ir jābūt pieteicies Lai izmantotu šo formu: logins